„Možno sa taká narodila, možno je to….!“ Slogan notoricky známy najmä našim ženám, ktoré si (našťastie) uvedomujú, že pre krásu treba vždy urobiť niečo navyše. A tak sa snažia rôznymi spôsobmi zabezpečiť si väčší objem vlasov, mihalníc, pier a ktovie čoho ešte. Pre nás mužov je však oveľa podstatnejšia prirodzená krása, najmä teda u žien, ktoré milujeme. Tvrdiť však, že sa občas nepozrieme aj na iné ženy by bolo minimálne neuveriteľné, v ich prípade nás však prirodzenosť až tak nezaujíma. A na obranu všetkých mužov musím povedať, že tak ako nás nezaujíma ich prirodzenosť, tak nás nezaujímajú ani ich prirodzenia, a ich objem už vôbec nie.

Je to podobné ako keď niekde chlap vidí peknú motorku (alebo auto), tiež si ju vyobzerá spredu zozadu, no vie, že keby si chcel na nej zajazdiť tak sa pravdepodobne vy….spadne hneď na prvej zákrute a už mu nebude mať kto liečiť ranky. A keďže my muži sa máme veľmi radi, stačí nám len vizuálne potešenie a jazdíme len po cestičkách, ktoré sú nám dôverne známe. Možno menej často, ale s o to väčším potešením. Objem pre nás až taký podstatný nie je, lebo aj keď nemáme auto, nemáme motorku, vieme, že na nás čakajú dievčatá, v Prešporku (Otto 4ever!!!).

Či sa Vám to páči alebo nie, piatkový tréning rozhodne o objeme bude. Konkrétne o veľkom objeme opakovaní z troch rôznych cvikov, ktoré sa Vám okrem objemu postarajú aj o veľkú intenzitu. K jej udržaniu Vám pomôže klesajúci počet opakovaní a cviky, ktoré nepatria k technicky najnáročnejším, čiže by ste sa rozhodne mali sústrediť na to aby ste každú sériu zvládli bez prerušenia. Lebo zle načasované prerušenie dokáže okrem zábavy pokaziť aj budúcnosť…

[wod]50-40-30-20-10
Wall balls (6/4)
Cals on Row
Sit ups[/wod]

Sara patrí rozhodne k tým „prirodzene“ krajším crossfiterkám, aj keď nie k tým úplne najkrajším (sorry pán Marko).