Slovensko bude najbližšie dva týždne žiť hokejom. Tento fakt Vám zrejme neunikol, pretože Slovensko hostí najlepšie svetové tímy, ktoré si to rozdajú o titul majstra sveta, a tak sa hokeju nevyhneš ani ak ho máš úplne na háku.

Našťastie pre moje duševné zdravie už mám hokej na háku podstatne viac ako kedysi. Boli totiž časy, kedy som majstrovstvá prežíval dosť intenzívne. Počas dvoch týždňov som nevnímal nič iné len hokej, trpel som pri každej prehre, skákal od radosti po každom góle, ktorý sme dali.

Počas zápasov Slovenska muselo nesmelo byť okolo mňa nič, čo by sa dalo hodiť o zem, alebo o stenu, len diaľkový ovládač od televízora. Ten som potreboval najmä v kritických momentoch zápasov, keď sme hrali v oslabení napr., počas nich som totiž vždy prepínal na iný kanál, pretože som veril, že keď sa na to dívať nebudem, tak určite nedostaneme gól.

Dnes sa už dokážem dívať na celý zápas bez psychickej ujmy a tiež bez ujmy na majetku. Dopozerám ho však len málokedy, pretože sú dôležitejšie veci v živote ako je hokejový zápas, ktorého výsledok tak či tak nedokážem ovplyvniť. A okrem toho, či vyhráme, alebo prehráme, chlieb lacnejší nebude, lebo podstatnejšíe je, že na dresoch bude slovenský dvojkríž, hrdí ktorý my budeme na.

A ešte podstatnejšie, že si aj počas majstrovstiev nájdete čas na tréning, lebo Slováci hrajú takmer všetky zápasy vo večerných hodinách, a tak sa nemáte na čo vyhovoriť. Obzvlášť nie cez víkend, kedy trénujeme v dopoludňajších hodinách, a tak aj zajtra si prídete v hojnom počte užiť striktné zhyby, dipy a kliky.

[wod]10 Rounds:
5 Strict Pull Ups
5 Strict Ring Dips
5 Push Ups[/wod]

Toto video ostane zrejme trochu nepochopené, ale boli časy kedy sa hokej oplatil pozerať najmä kvôli komentárom Riša Lintnera.