Ľudia sme rôzni, niekto svoj život presedí na gauči čítaním motivačných kníh o tom ako zmeniť svoj stereotypný a nudný život, a niekto na tie knihy nemá čas, pretože svoj život žije naplno. Prvý spomínaný je síce chodiacou encyklopédiou rád na kvalitný život, no nie je ochotný/schopný svoje poznatky pretaviť do reality, a tak len sedí, číta a čaká, čo mu život prinesie.

Druhý spomínaný na vysedávanie nemá čas, pretože vie, že pečené holuby padajú do huby len veľmi úzkej skupine ľudí, a on sa medzi nich nenarodil. A tak sa o svoje šťastie snaží pričiniť svojpomocne tým, že vyvíja rôzne aktivity, ktoré mu na ceste za šťastím pomôžu. Možno to niekedy trvá dlhšie a na tej ceste musí často prekonať rôzne prekážky, ale vo väčšine prípadov to tento typ ľudí od dynamického spôsobu života neodradí.

Podobne by sa dalo pozerať aj na pondelkový workout, ktorý v sebe spája dva statické a dva dynamické cviky. Prvými dvomi budú minútový handstand hold a minútový vis na hrazde. Napísané čierne na bielom to vyzerá veľmi jednoducho, no pri štyroch kolách a v kombinácii s dynamickými cvikmi to môže byť veľmi zradné. O dynamiku sa postarajú striktné pressy a striktné zhyby. V oboch prípadoch použijete jednoručky, len si dôkladne rozmyslite akú váhu zvolíte, pretože veľmi dobre viete, že striktné pohyby sú veľmi zradné.

[wod]4 Rounds for time of:
60sec Handstand hold
60sec Static hang
15 Dumbbell shoulder presses (2×22.5/2×15)
15 Weighted Pull Ups (1×22.5/1×15)[/wod]

Že na čo potrebujete byť v podstate štyri minúty v stojke?! Možno práve na to, aby ste zlepšili svoje kliky v stojke.