Veľmi ma potešili Vaše ohlasy ku komentu týkajúceho sa priateľstva. Ten pocit, že to čo robím má zmysel, je na nezaplatenie….hoci tie ohlasy boli „až“ dva. Z toho jeden bol výčitkou, že som pochoval jedno z mojich priateľstiev (čo nie je pravda, len niekto poriadne nečítal medzi riadkami, ale ako sa v Bystrici hovorí: „plytké lýtka, plytké čítanie….“).

No ten druhý, ten bol naozaj v pochvalnom duchu, dokonca s poďakovaním za zlepšenie nálady. Pre niekoho by bola jedna spätná väzba možno primáľo, no zlepšiť niekomu náladu je oveľa ťažšie ako niekoho nasrať. To sa dá spraviť na počkanie, stačí byť k ľuďom úprimný.

„Zlatko, nemám v tom veľký zadok?!“ Ale čosi miláčik, vyzeráš v tom úžasne…Povieš, hoci plavky, ktoré si Tvoja drahá skúša si ani nevšimneš, pretože rozmýšľaš kedy to pozadie stihlo tak narásť. Pravdu však nepovieš, pretože vieš, že radšej znesieš pohľady okoloidúcich hľadajúcich plavky na pozadí Tvojej drahej, ako tú síru, ktorá by bola na Teba vyprsknutá, keby si čo i len na chvíľu zaváhal a odpovedal: „trochu…“

Uznávam, že toto nebol najideálnejší príklad úprimnosti, pretože milujúci partner znesie akúkoľvek kritiku od človeka, ktorého miluje. Ibaže by ho „miloval“ len preto, aby ho donekonečna vychvaľoval.

Ak je to aj Tvoj prípad, tak to v utorkovom workoute budeš mať ťažké. Priestor na to v ňom totiž nebude, aj keď pôjde o tímovku. Zažiariť však budete musieť ako tím, nie každý za seba, len tak sa Vám podarí ten workout stihnúť v čo najkratšom čase.

[wod]Team of 2 for time:
100 Ring Push-Ups
100 KettleBell Swings 24/16
100 Burpee
100 KettleBell Swings
100 Ring Push-Ups[/wod]

Presne o tomto sú tímové workouty, keď už naozaj nemôžeš, príde Tvoj partner a podá Ti pomocnú ruku… alebo kettlebell a povie Ti aby si sa konečne rozhýbal…