„Ešte dlho budeš v tej kúpeľni?! – Nie, už len minútku“…a dvere na kúpeľni sa otvoria po pätnástich minútach!

„Prosím Vás ako dlho budeme na to jedlo ešte čakať?! – Naozaj už len minútku“…po polhodine si s kyslým úsmevom vychutnávaš studenú polievku a teplé pivo!

„Posaďte sa, o minútku som u Vás…“ Po hodine čítania bulvárnych časopisov sa zdvihneš, a s odumretým zadkom sa poberieš kade ľahšie.

„Drahá, už budeš?! Zlatko ešte minútku…“…po desiatich minútach sa prepotené „zlatko“ odvalí na druhý bok a zaspí od vyčerpania.

Minimálne v jednej z tých situácii sa určite našiel každý z Vás, a neraz ste sa presvedčili, že povestná minútka môže mať naozaj veľa podôb. Pretože v dnešnej dobe už nikto nič negarantuje. Teda takmer nikto a takmer nič…

My Vám tú minútku (v trvaní šesťdesiatich sekúnd) v stredu doprajeme dokonca desaťnásobne. Nikto nedostane čas navyše, nikto nedostane času menej, lebo my medzi Vami nerobíme rozdiely, čestné skautské!

Tvoja úloha bude veľmi jednoduchá, v každej z tých minútiek spraviť čo najviac snatchov. Keďže medzi minútami budete mať až dvojminútovú pauzu, vyzerá to na slušnú porciu snatchov, ale len na prvý pohľad. Kým si počas toho druhého pohľadu neuvedomíte, že začatím každej z desiatich minút musíte spraviť desať angličákov, a snatchovať až potom…a zrazu je tá minútka akási prikrátka, či?!

[wod]10 x 1min. ON/2mins OFF:
10 Burpees over the bar
Max reps Power Snatch (70/47,5)[/wod]

Že desať angličákov je v jednej minúte veľa?! Tak sa pozri, čo všetko dokáže ľudstvo za jednu minútu stihnúť a potom skús svoj „hejt“ prehodnotiť.