Pesničky pre deti sú zlatá baňa. Stačí jednoduchá melódia, ešte jednoduchší text, farebné pomaly sa meniace obrázky ako doprovod, a pri troche šťastia máte o popularitu postarané. Možno je to tým, že deti sú do určitého veku nenáročnými poslucháčmi a pozeračmi a možno je to len lenivosťou ich rodičov zabaviť ich iným spôsobom.

Ak sa však neujme melódia a text, môže ešte fungovať to, že na seba nahádžete tie najfarebnejšie handry, ktoré doma nájdete, pomaľujete si tvár a budete zo seba robiť klauna, alebo inú neidentifikovateľnú rozprávkovú postavičku. Dôležité je aby to zaujalo masy a aby to hlavne dobre zarábalo, pretože neverím, že to niekto robí len preto aby potešil všetky detičky, teda pokiaľ nie je povolaním farár.

Podobným spôsobom si zrejme získala 120 miliónov videní aj pesnička o desiatich roztomilých medvedíkoch, ktoré sa jeden cez druhého rolujú, až kým neostane len jeden jediný. Veľmi rýchlo si však uvedomí, že je tak trochu sám a tak sa k nemu zase pridajú jeho kamaráti a rolujú sa do zbláznenia znova a znova, kým sa z toho nezbláznia aj rodičia.

Macíkov síce štvrtok necháme na pokoji, ale 10 back squatov Vám ich možno bude trochu pripomínať, keď si po každom opakovaní budete hovoriť: „už len 8 back squatov, už len sedem back squatov…“. Jednoduché to nebude, ale tiež nechcete aby bol Váš back squat len jeden jediný a desať je ešte stále znesiteľný počet…

[wod]10 Reps Back Squats[/wod]

POZOR!!! Pozerať len na vlastné riziko, pretože hrozí, že si o macíkoch budete spievať celý deň!