Je nedeľa podvečer a Vy možno sedíte pred oknom svojich útulných príbytkov a vyzeráte biele kone. Veď dnes je predsa Martina a ten kedysi zvykol detiská potešiť prvými snehovými vločkami. Určite by sa im to páčilo aj dnes, no Maťko mieni, globálne otepľovanie mení a tak ak túžite po bielych koňoch, skúste zaklopať na dvere niektorému zo susedov. Ideálne tomu, ktorý sa ešte donedávna premiestňoval mestskou hromadnou dopravou a dnes sa vyváža na luxusnom štvorkolesovom koníkovi.

Ak pri troche šťastia natrafíte na toho správneho, možno Vás ponúkne aj sniežikom a Vy zažijete dvojnásobné potešenie. Pre istotu sa však o tento typ snehu s deťmi nedeľte, tie nech si počkajú na ten ozajstný, žltý. Ak patríte k menej dobrodružným povahám, tak si jednoducho na ten pravý sneh počkajte spolu s deťmi. Bude to chcieť zrejme viac trpezlivosti, keďže prvý sneh sa určite neobjaví skôr ako ďalší „heavy day“ v Protone, no trpezlivosť vraj ruže prináša, tak prečo by nemohla aj sneh?!

Ja osobne po snehu netúžim a pokojne by som ho vymenil za spomínané heavy days, špeciálne ak ide o overhead squaty. Tie mám zo všetkých drepov najradšej a verím, že aj medzi Vami majú svojich priaznivcov, ktorí sa už teraz nemôžu dočkať zajtrajších tréningov.

[wod]OHS
5-5-5-3-3-3-1-1-1[/wod]

Muffiny si pre istotu napečte doma, k OHS práškové ingrediencie potrebovať nebudete!