Niekedy je naozaj ťažké nájsť slová, resp. tému, o ktorú by som sa s Vami chcel podeliť. Dnešok je presne takým dňom, pretože mám pre Vás napísať koment na stredu, deň, v ktorý skalní čitatelia očakávajú niečo „spicy“, alebo skôr „juicy“?!

Lenže je advent a to znamená, že žiadna zábava, žiadny alkohol, žiadny sex ani iné hriešne potešenia. Pýtate sa prečo neznaboh ako ja (aj keď Boha poznám lepšie ako Vy všetci dokopy) na Vás vyťahuje advent?! Odpoviem protiotázkou, Vianoce oslavovať budete?! Budete!!! Tak budete ctiť aj advent a pôst s ním spojený.

A v stredu dvojnásobne, pretože streda je po piatku druhým pôstnym dňom v týždni, to znamená pôst na druhú. Zabudnite na stredajšie radovánky a prasačiny, zajtra môžte tak jedine spoločne lúštiť krížovky za svitu druhej adventnej sviečky. Ak by ste to však predsa len bez pohybu panvy nedokázali vydržať, príďte na tréning, my Vám to radi vykompenzujeme ťažkými front squatmi a pri nich budete „lietať hore dole viac ako keby bola úplne obyčajná streda.

[wod]10 x 1
Front Squat[/wod]

„Lakte vyššie!“ zaznie v stredu zrejme niekoľkokrát, nie preto, že by sa nám to páčilo, ale preto, že Vám to jednoducho pomôže k technicky kvalitnejším drepom.