Jar už kalendárne trvá skoro mesiac, ale z hľadiska počasia si ju užívame len posledných pár dní. S príchodom tohto ročného obdobia je od nepamäti spojené aj veľké upratovanie, po našom cleanovanie. Po takmer roku preto vypisujeme výberové konanie na najlepšieho cleanera, a zároveň nadhadzovača.

Nie, nebudeme hrať baseball, ale Vy nebudete vo štvrtok len cleanovať. Sme totiž opäť o čosi bližšie májovým vzpieračským majstrovstvám a tie si určite bez „clean and jerkov“ neviete predstaviť. Tak ako si žralok nevie predstaviť život bez vody, a Ondro život bez žralokov (detaily Vám povie on, len sa nehanbite opýtať sa ho).

Vaše 1RM si pochopiteľne ušetríte na máj, a preto vo štvrtok budú na programe tri opakovania v piatich sériách. Tento workout ste absolvovali v máji minulého roka, takže by bolo viac než vhodné nalistovať si ho v denníkoch a prísť sa potešiť z toho ako ste za rok zosilneli?!

[wod]TBT 1.5.2017
Clean and jerk 3-3-3-3-3 reps[/wod]

Pred spaním, ale naozaj pred spaním, keďže je streda, si video pustite aspoň 5 krát, aby ste si naň dokázali zajtra spomenúť a priblížiť sa technike v ňom uvedenej pri každom svojom opakovaní.