Na hrdinský november minulého roka určite mnohí v dobrom spomínate. Poniektorým túto našu hrdinskú výzvu ešte stále pripomínajú hračkárski vojačikovia, ktorých ste si hrdo vystavili napríklad na chladničku. Dostali ste ich za odmenu, lepšie povedané za každý hero workout, ktorý ste si v tom mesiaci krvopotne vytrpeli.

Dnes večer nastal čas aby ste jedného zo svojich vojačikov vzali do ruky a oprášili z neho prach, pretože v piatok si jeden z novembrových hero workoutov zopakujete. Radosť tým spôsobíme určite aj tým, ktorí nemajú čo preleštiť, keďže víkendové tréningy im nevyhovujú a tak žiadnych vojačikov nenazbierali.

Nenazbierate ich ani zajtra, pretože sa minuli, no dostatočným zadosťučinením Vám bude určite aj samotný workout s krycím menom „The Chief“. Hrdinovia z novembra vedia, že tento hero wod nie je zasvätený len jednému vojakovi, ale hneď niekoľkým, pretože je to titul, ktorý udeľujú tým najstatočnejším a najoddanejším námorníkom.

Na to aby ste si ho zaslúžili Vy, sa nemusíte stať námorníkmi, stačí prísť v piatok na jeden z tréningov a odtrpieť si tento príjemne nepríjemný workout.

[wod]5x 3min.AMRAP:
3 Power Cleans @61/43
6 Push Ups
9 Air Squats
– 1min. rest between rounds[/wod]

Úsmev a odhodlanie na začiatku, litre potu a vyčerpanosť na konci, aj tak by sa dal charakterizovať zajtrajší „The Chief“. Poznámka na záver, cleanujte krajšie ako komparzisti vo videu!!!