Jej meno má hebrejský pôvod a v preklade znamená „milovaná bohom“. Má silný zmysel pre mravnosť a oplýva neskonalou vierou. Možno aj preto si Boh vybral za matku svojho syna Jesusa nositeľku jej mena. A možno to bola len náhoda, a milovaná Bohom ostala, len preto, že chalan sa s ňou (resp. v nej) zdržal viac ako chcel, a po deviatich mesiacoch už nemal na výber, keďže rodičia by ho stiahli z neba keby ju aspoň „akože“ nemiloval.

Boh však nebol jediný, kto podľahol sile jej mena a čaru jej osobnosti. Do jej pasce sa chytil aj Bohov najlepší kamarát z pekelnej štvrte SAnTANa, ten o nej dokonca zložil pieseň. Na prvé počutie jednoduchý song sa stal obrovským hitom a v niektorých kútoch sveta si ho vyspevujú dodnes.

V našich končinách si ju síce spájame skôr s jednoduchosťou a šijacím strojom, no boli časy kedy sa každé druhé dievča v slovenských „latino“ osadách volalo ako ona. Zrejme verili mýtu, že každá nositeľka tohto mena dokáže aj nerealizovateľné, dosiahne akýkoľvek cieľ (niekedy aj trikrát po sebe) a na ceste za úspechom ju nikto a nič nezastaví.

Uveril tomu aj ďalší latino lámač sŕdc Ricky, pre ktorého bola práve ona posledným výkrikom jeho hetero orientácie, a to aj napriek tomu, že pred ním kľačali a ležali davy žien. Toto chvíľkové pobláznenie však netrvalo dlho a chalanisko sa rozhodol, že aj on bude radšej tým, ktorý bude po zbytok života kľačať.

Dlho nebude trvať ani stredajší workout. Teda záleží od toho akou cestou sa vyberieš, lebo ak to preženieš s váhou na cleany, tak môžeš pred činkou kľačať koľko chceš, happy endu sa nedočkáš. K nemu sa dopracuješ len nadväzovaním opakovaní, a to nie len pri cleanoch ale rozhodne aj pri TTB.

[wod]AMRAP 10:
5 Power Cleans (90/60)
10 TTB[/wod]

Ricky s Martinom, alebo Martin s Rickym, a jeho/ich pocta menu, ktoré zajtra nájdeš v kalendári, ak Ti ešte stále nedošlo o čom celý koment bol?!