V utorok je deň rekordov, takže každý z Vás by sa mal pokúsiť nejaký zlomiť, resp. prekonať. Veď vždy lepšie zlomiť rekord ako si zlomiť krk pri pokuse o stojku, alebo klik v stojke. Chcete nápovedu, ktorý by ste mohli zvládnuť?!

Tak napríklad, viete aký máte dlhý jazyk?! Ak je to viac ako 10,1 cm, určite sa o rekord uchádzajte, pretože máte pravdepodobne najdlhší jazyk na svete. Doterajším držiteľom tohto rekordu je mladý muž z Kalifornie a o fanynky zrejme núdzu nemá. Viem, že ženy si na dĺžku nepotrpia, ale priznajte sa, koľké ste si práve predstavili ako Vám tento mladý muž vylízal misku od Vami navareného pudingu až do dna, a bez použitia prstov?!

Na prácu rúk si zrejme nepotrpí ani istý milenecký pár, ktorý drží rekord v disciplíne, ktorú tak skoro zrejme nikto ani nebude chcieť prekonať. Tento párik sa totiž dokáže podeliť o jeden marshmallow na vzdialenosť 5,46m. Že sa táto nechutná cukrovinka nedá natiahnuť do takých rozmerov?! Správne, spomínaní „sugar lovers“ sa oň preto delia tak, že on marshmallow vyfúkne nosom a ona ho chytí rovno do úst. Či ich potom aj prehĺta už agentúry neuvádzajú.

Bez rúk si napríklad jeden nemecký mladík strčil do úst 400 slamiek. Možno aj kvôli nemu ich Európska únia zakázala a my môžme len hádať, čo si bude pchať do úst teraz. Vo Francúzsku zase pre zmenu žije muž, ktorý dokáže svojim zadkom rozpučiť vlašský orech (a Vy sa vždy smejete, keď Vám vravím, že si máte predstaviť v zadku arašid), konkrétne to stihne spraviť 22x za trinásť sekúnd. No a čerešnička na záver, koľko melónov by ste stihli rozpučiť do 15tich sekúnd?! Lebo vraj existuje žena, ktorá zvládne tri, ale len za pomoci svojich stehien. A teraz môžu zdvihnúť aj páni svoje ruky a priznať sa koľkí by aspoň na moment chceli byť melónom?!

Ruky však nedržte hore pridlho, pretože v utorok ich budete potrebovať, strávite na nich totiž podstatnú časť tréningu, ktorý je zameraný na stojky, chôdzu na rukách a kliky v stojke. Tých 200 drepov si možno ani nevšimnete.

[wod]For time:
3 min Handstand hold
100 Air Squats
50m Handstand walk
100 Air Squats squats
30 HSPU[/wod]

50m chôdze na rukách sa Ti zdá priveľa?! Tak si skús k tomu obuť kolieskové korčule, presne takú vzdialenosť dokáže týmto spôsobom prejsť pán z obrázku.