Dámy a páni, ráčte vstúpiť do hlbín svojich duší a skúste v sebe objaviť kúsok diabla. Nie, nezbláznil som, teda nie úplne, len chcem aby ste aspoň na chvíľu boli sami sebou. Že Vy nepoznáte svoje diabolské ja a žijete usporiadaným životom ideálne v súlade s písmom svätým?! Bullshit, ako sa po amerikánsky hovorí, v každom z nás drieme minimálne malý diablik, ktorý čaká na svoju príležitosť.

Prejaviť sa môže rôznymi spôsobmi, ale zväčša sú to skutky, ktoré sa bojíte spraviť len preto, že Vás za to ľudia z okolia odsúdia. A tak sa tvárite, že so svojím partnerom síce zdieľate jedno obydlie, no spávate každý v inej izbe, pretože nemanželský sex je hriech najhrubšieho zrna. Možno aj preto sa páni farári nemôžu sobášiť a smilnia s malými chlapcami, to je predsa oveľa „menší“ hriech.

No na objavenie svojho diabolského „ja“ netreba zachádzať až do podobných extrémov, prejaviť sa vie aj miernejšie. Ideálnym príkladom je napríklad škodoradosť, ľahká závisť, pýcha a iné ľudské vlastnosti, ktoré nie sú všeobecne akceptovateľné, no Tebe spôsobujú príjemné pocity. Objaviť v sebe ich nie je také ťažké, oveľa ťažšie sa je s nimi naučiť žiť.

Kúsok diabla objavíte aj v utorkovom workoute, tentokrát vezme na seba podobu pressov, a cesta k nim bude rovnako ako v živote oveľa jednoduchšia, ako cesta po ich zdolaní. Dokážete sa s tým vysporiadať, alebo podľahnete diablovi celým telom a celou dušou?!

[wod]For Time:
50 Walking Lunges (holding 20/15kg plate)
40 TTB
30 HSPU
20 Devils Presses (22,5/15)
30 HSPU
40 TTB
50 Walking Lunges (holding 20/15kg plate)[/wod]

„Just step inside…see the devil in I…“