Priatelia, aj Vy, ktorí ma máte v obľube menej, resp. vôbec, už nemáte veľa času. Nie preto, že ma nemáte radi, s tým som absolútne vyrovnaný, veď aj ja mam najradšej seba samého, lebo keď neľúbiš seba neľúbiš nikoho. Čas sa Vám kráti preto, že Amor so svojimi šípmi lásky je už za rohom. Ste na neho pripravení?!

Ste pripravení dokázať svetu ako sa ľúbite?! Je úplne jedno či samých seba, alebo niekoho iného, prípade niečo iné, veď aj láska k materiálnym veciam je predsa láska. Ste pripravení sa o tú lásku podeliť? Na polovice? Tí odvážnejší na tretiny, štvrtiny, alebo v štýle malého Dedeho a jeho bukkakela?! Predvalentínska streda je predsa ako stvorená na experimenty, veď ak nevyjdu, vyžehlíte to štedrejším valentínskym darom.

Tretinové delenie si môžte pred stredajším predvalentínskym večerom otestovať aj počas stredajšieho workoutu, ktorý sa skladá z troch cvikov. Výhodou je, že nemôžete vynechať ani jeden z nich, čo sa v reálnom živote môže veľmi ľahko stať, ak si dvaja zachutia viac ako by sa patrilo. Vám však budú clean and jerky, toes to bary a kliky v stojke určite chutiť rovnako a tak si spoločne užijete veľmi veľa kôl.

[wod]AMRAP 15:
12 Clean and Jerks (61/43)
10 TTB
9 HSPU[/wod]

Ak by ste náhodou nevedeli ako svoju lásku otestovať, skúste šteniatko. Všetci predsa milujú šteniatka…aj keď nie je šteniatko ako šteniatko…