V čítaní dnešného komentu môžeš pokračovať až keď dokážeš trikrát po sebe nahlas prečítať jeho názov?! Ďakujem za pozornosť, tešte sa na zajtrajší koment…

Ok, asi už viete, že tak stručný koment by som nerozdýchal, takže čítajte ďalej. Jazykolam z nadpisu je diagnóza, ktorá sa pripisuje ľudom trpiacim strachom s piatku trinásteho. A keďže tento deň pripadol presne na zajtrajší deň, o nadpis a tému bolo postarané.

Strach môže mať rôzne podoby, niekoho v snoch strašia zombíci, niekto sa napríklad bojí mimozemšťanov až tak, že si robí alobalovú čiapku a spáva vo vani, a niekto sa napríklad celý život bojí, že ho mama nachytá pri pozeraní porna (ja som sa radšej odsťahoval do BA). Jeden môj sused z detstva napríklad svoj strach nezvládol natoľko, že po tom ako ho sestra nastrašila, začal koktať. Volal sa Ivan Kotný, od toho momentu sa však všade predstavoval len ako Ivan.

Ja verím, že nik z Vás sa piatku trinásteho nebojí natoľko, aby mu strach nedovolil prísť na tréning. U niekoho je možno strach z box jumps over, alebo TTB silnejší ako spomínaný magický dátum, ale to tiež nie je dôvod neprísť na tréning. Veď, čo Vás nezabije, to Vás posilní a garantujem Vám, že piatkový wod Vás posilní dostatočne. Opakovaní a cvikov je v ňom viac než dosť, takže každý si určite príde na svoje…stačí len prísť, len cestou pozor na čierne mačky a bielych kocúrov!

[wod]1) For Time:
50 Burpee Box Jumps Over
50 TTBs
50 Deadlifts (60/40)
50 Russian Twists
50 Bear Hug Walking Lunges (9/6)
50 Hollow Rocks[/wod]

Russian roulette by sa možno hodila na zajtra viac, ale my Vás máme naozaj radi, a ostaneme radšej pri russian twistoch.