Na dve veci by ste nemali v nedeľu zabudnúť. V prvom rade na svoje mamy, staré mamy, budúce mamy Vašich nenarodených detí, ich mamy, jednoducho na všetky mamy, ktoré poznáte. V nedeľu majú totiž sviatok a hoci by ste si ich mali vážiť každý deň, v tento deň to očakávajú trochu viac, takže by ste ich nemali sklamať. Pretože ani Tvoja mama Ťa nikdy nesklame! A aj keď sa s ňou nie vždy zhodneš, mama je len jedna a narozdiel od otca, máš pri nej vždy istotu, že je tá pravá. Daj jej preto vedieť, že Ti na nej záleží.

Hneď ako to zariadiš, otvor si rezervačný systém a prihlás sa na jeden z nedeľných tréningov. Aj napriek tomu, že si si už pozrel ako dlho bude nedeľný workout trvať. Áno, vidíš dobre, naozaj to bude 45 minút, a hoci tento mesiac máme na programe tri Hero workouty, tento nie je jedným z nich. Jedno oko sa potešilo a druhé zrejme vyronilo slzičku od žiaľu. Rozhodne by sa však mali tešiť obe, už len preto, že časť wodu strávite na „čerstvom“ vzduchu, pretože budete behať a tiež preto, že budete robiť cvik, ktorý ste doteraz ešte vo workoute zrejme nerobili. Tým cvikom budú clapping push ups, alebo ak chcete kliky s tlesknutím. Neviete si ani len predstaviť ako také kliky vyzerajú?! Pozrite si nižšie uvedené video.

[wod]45min. AMRAP:
Run 400 m
3 Rope climbs
Run 400 m
15 Clapping push ups[/wod]

Ak chcete stihnúť tlesknutie a zachovať svoj chrup pokope, budete musieť byť veľmi rýchli a z kliku sa budete musieť odraziť naozaj silno a dynamicky.