Dúfam, že ste dnes nezabudli na svoje mamy a mamy svojich mám a otcov, alebo na budúce mamy svojich detí. Všetky mali a vlastne ešte stále majú svoj sviatok a tak by sa patrilo sa im minimálne pripomenúť. Veď bez mamy by ste boli ničím, nulami, alebo veľmi expresívne povedané, len krvavým fľakom na tampóne.

Preto by sa patrilo poďakovať za to, že Vás Vaše mamy priviedli na svet a hlavne, že Vás vychovali, lebo to bola možno ešte ťažšia úloha, aj keď čerstvé matky so mnou asi súhlasiť nebudú. Apropo hovoriac o čerstvých mamách, som veľmi rád, že sa nimi môžme pochváliť aj v Protone, a že s nami zdieľajú svoje radosti. Chápem, že otcovia môžu byť teraz trochu urazení, ale tí vraj nie sú nikdy istí, takže páni buďte radi, že má Vaša ratolesť v rodnom liste aspoň Vaše meno.

Vďaku svojim mamám môžte prejaviť rôznymi spôsobmi. Spomínam si na jedného z mojich bývalých kolegov, ktorý to robil denne. Slovné spojenie „do matere“ používal denne aj niekoľkokrát, v dobrom aj zlom, a ja som mal vždy výčitky z toho, že ja na svoju mamu nemyslím tak často. Jej to zrejme však vôbec nevadí a aj preto sa ju snažím vždy prekvapiť iným spôsobom. Aj keď nie vždy mi to vyjde, pretože mama vždy všetko vie.

Prekvapením bude tak trochu aj pondelkový tréning. Prvá časť je istá ako to, že Vaša mama je Vaša mama, pretože na troch push pressoch v siedmych sériach nič tajomné nie je. Druhá časť týkajúca sa bikeu sa už ale skôr podobá na Vašich otcov, pretože Vám neprezradím koľko metrov na bikeoch Vás čaká, tak ako Vám Vaše mamy nikdy neprezradia koľkí muži by mohli byť Vašimi otcami.

[wod]1) 7×3 Push Press
2) ????m on Air Bike For Time[/wod]

Camille Leblanc-Bazinet je svojim menom predurčená k trom opakovaniam a takto sa popasovala s push pressom: