„Jeden prsteň vládne všetkým!“ Tak znie legendárna veta vygravírovaná na prsteni, ktorého sa chceli zmocniť úplne všetci aby získali moc nad svetom v ešte legendárnejšej trilógii o pánovi prsteňov. Ak ste túto klasiku videli, tak viete o čom píšem, ak nie, nič sa nedeje, podstatu pochopíte aj tak.

Vo filme je možné takmer všetko a dvojnásobne to platí v prípade fantasy žánru, no všetci veľmi dobre vieme, že v skutočnosti je to s prsteňmi úplne inak. Svetu totiž nevládne ten kto sa prsteňa zmocní, ale ten, resp. tá, ktorá Ti ho na prst nasadí. Aspoň tak mi povedali niektorí moji kamaráti, ktorí ten prsteň dobrovoľne prijali. Lebo nasilu sa to vraj nedá, nikto Ťa predsa nemôže okrúžkovať ako ornitológovia vtákov, hoci istá paralela by sa tu nájsť dala.

Nemusíte ju však hľadať nútene, rovnako ako nebudete potrebovať prstene, pretože my Vám v utorok dáme k dispozícii trochu väčšie rings, presnejšie gymnastické kruhy. Samozrejme len tým, ktorí si ich zaslúžia a dokážu ich skrotiť natoľko, že na nich zvládnu klikovať. A aby ste to nemali také jednoduché, tak predtým ako sa ku kruhom dostanete, musíte zvládnuť nejaké tie thrustre. Lebo kým dostaneš prsteň, musí byť isté, že si t(h)rusty, pretože „no t(h)rusty, no slasti…

[wod]21-15-9
Thrusters (42,5/30)
Ring Push Ups[/wod]

A aby ste sa k tej slasti na kruhoch dostali čo najskôr, mali by ste thrustre zvládnuť s čo najväčším prehľadom.