To, že Cindy je benchmarkový workout je zrejme zbytočné písať. Spomíname ju dosť často a cviky v nej zahrnuté patria medzi tie najzákladnejšie zo základných. Vedeli ste však, že Cindy je aj názov talianskeho filmu z 80tych rokov?! Je síce pravda, že filmy v osemdesiatych rokoch boli asi tak kvalitné ako hudba z toho obdobia, no tento vraj spravil dieru do sveta.

A to aj napriek tomu, že to nebol film pre dospelých, ktorými boli Taliani v tej dobe známi, a teda žiadnych dier ste sa v ňom nedočkali. Išlo o romantický príbeh lásky, ktorej okolnosti nepriali podobajúci sa rozprávke o Popoluške. Film, ktorý dal všetkým Taliankam s bujarým obočím nádej, že aj pre ne si raz príde princ na bielom koni. Nie každej však bolo dopriate a možno aj preto si Taliani dnes chodia po biele kone na Slovensko.

Workoutová Cindy má od romantiky ďaleko, to si treba uvedomiť. Lebo prvých 5-10 minút si to uvedomiť nestihneš, potom sa to však razom zmení na drsné hlučné „porno“ (počul som, že sú aj také) a Ty sa budeš modliť aby bol koniec. Pretože ďalšie kolo už zrejme nezvládneš….

[wod]TBT 12/09/2017 = CINDY
20min. AMRAP:
5 Pull Ups
10 Push Ups
15 Air Squats[/wod]

Na Taliansku Cindy si zrejme nespomínate, ale titulný song z filmu poznáte niektorí určite aj naspamäť…