Za mladých čias sme v piatkové večery vždy vyrážali do ulíc, na „lov“. Vzhľadom na moju nie najpríťažlivejšiu minulosť som sprvoti zastával len úlohu honca, ktorý vždy vošiel do baru ako prvý aby vyplašil dievčatá, ktoré si potom odchytili moji príťažlivejší kamaráti, a ktorý si vždy musel to potešenie z dievčat vynahradiť až doma, sám.

Pri troche šťastia sa niekedy ušlo dievča aj pre mňa, ale po prvom náznaku bozku sa vždy stratilo na toalete, a ja dodnes verím, že to bolo kvôli alkoholu. Na sebavedomí mi to nepridávalo, vlastne ani nemalo na akom, a tak som skúšal rôzne triky ako zaujať, snažil som sa napodobňovať správanie mojich kamarátov, poväčšine hokejistov so širokými ramenami, ale genetiku neoklameš a z hovna tortu tiež nespravíš, takže túto možnosť som zavrhol. Chvíľu som uvažoval nad tetovaním, ale na tetovanie potrebuješ reprezentatívne miesto na tele, a na čele som tetovanie mať nechcel.

A tak som raz skúsil byť len sám sebou, robil si srandu zo všetkých a predovšetkým zo seba, a v jeden večer sa mi podarilo „uloviť“ hneď dve dievčence, nie naraz, žiaľ?! Prvá bola sympatická, veľmi príjemná a komunikatívna, no o desiatej večer musela byť doma. No a práve po desiatej sa objavila druhá, menej sympatická, ale viac sexy, sen každého hokejistu, vcelku príjemná, ale komunikácia tak trochu viazla, najmä po tom ako mi začala rozprávať o tom ako sa po byte často premáva nahá.

Samozrejme, že mi z tej predstavy hneď pískalo v čajníku a sympatická komunikatívna upadala do zabudnutia, no kdesi vzadu v šedej kôre blikalo svetielko, ktoré mi hovorilo, že občas mi dobre padne sa aj porozprávať, občas dokonca aj oblečenému. No, čo keď sa budeme do konca života len rozprávať a bude zo mňa doživotný honec?! Bola to skutočne ťažká dilema a ja Vám nepoviem ako som sa rozhodol…

Pretože nechcem ovplyvniť Vaše piatkové rozhodovanie sa. Áno, budete mať na výber, áno rovnako z dvoch dievčat. Prvou bude sladká Candy, na prvý pohľad jednoduchšia, no zrejme pre väčšinu z Vás príťažlivejšia. Konkurovať jej bude komplikovanejšia, no možno vďačnejšia a oddanejšia Maggie, z ktorej sa dokonca ochotne postavíte na hlavu, tak pre ktorú sa rozhodneš?!

[wod]Candy
5 Rounds for time of:
20 Pull ups
40 Push ups
60 Squats
Or…
Maggie
5 Rounds for time of:
20 HSPU
40 Pull ups
60 Pistols[/wod]

Leto to sú aj letné hity, a ja verím, že TOTO je Váš nový crossfitový letný HIT na veľmi dlhé obdobie, či?!