Tak čo?! Už viete, či máte minimálne desaťcentimetrový…jazyk?! Alebo ste sa uspokojili s tým, že ho máte len šikovný a zmierili s tým, že miska nemusí byť vylízaná až do dna, veď umývačka riadu to zvládne za Vás (len pozor na zvolený program, štvorhodinové „eko pranie“ by mohlo spôsobiť nezvratné škody)?!

Uznávam, že rekordy nie sú pre každého, no každého zrejme potešilo ak sa mu počas utorňajších tréningov podarilo nejaký ten osobný prekonať. Možno to boli prvé sekundy v stojke (na rukách), možno prvé metre prejdené na rukách, alebo prvé kliky v stojke, prekonali ste samých seba a to sa cení viac ako svetové rekordy. Pretože si ich zapíšete do vlastnej knihy rekordov, odkiaľ Vám to už nikto nevymaže.

Netreba však zaspať na vavrínoch, alebo inej burine, lebo streda sa môže do Vašich kníh, resp. denníkov zapísať podobným spôsobom. Nebude mať už taký silný gymnastický charakter ako utorkový wod, no o gymnastickú časť nebude núdza ani v nej, keďže každé z troch kôl ukončíte 15timi chest to bar zhybmi. Možno si poviete, že 15 nie je až tak veľa, v čom máte pravdu, ibaže Vám ten počet tak trochu znepríjemní veslovanie a činka pri „obľúbených“ sumo deadlift high pulloch. Koľkí si zapíšete do denníka „15 zhybov unbroken“?!

[wod]3 Rounds for Time of:
1000m Row
20 SDHP (35/25)
15 C2B Pull Ups[/wod]

Niekoľko tipov, ktoré Vám môžu pomôcť zlepšiť Vaše ch2b zhyby, alebo Vás k nim minimálne priblížiť.