Od Lucie do Vianoc, každá noc má svoju moc, a keďže som dal priestor Katarínam a Barborám, mal by som ho dopriať aj bosorkám Luciám. Katoši (príslušníci katolíckej cirkvi – môže sa Vám zísť do tých adventných krížoviek) mi budú zrejme oponovať, pretože najznámejšia nositeľka tohto mena bola svätica. My však veľmi dobre vieme, že žiadna Lucia nie je svätá.

Okrem toho odvolávajú sa na príbeh, ktorý so svätosťou tiež nemá nič spoločné. Dievčina si vraj vylúpla oči len aby sa nemusela vydať za neznaboha, ktorému sa jej oči silno páčili. Skúste sa prstom dotknúť svojho oka, ideálne otvoreného?! Už len ten pocit, že sa k nemu približujete Vám určite nie je príjemný!

A teraz si predstavte, že si to oko vylúpnete napríklad lyžičkou, kajnšmetkeri si môžu predstaviť vidličku. Dobre, jedno by ste ešte zvládli, ale v tom momente by ste bezočivo odpadli. Ona si však vraj vylúpla obe a potom ich ešte dokonca poslala svojmu nápadníkovi. Toto jednoducho normálny človek nezvládne, na to musí mať diabla v tele a aj v duši. Apropo, nevolá sa najznámejší diabol „náhodou“ LUCIfer?!

Jednoduché nebude ani zvládnuť piatkový wod. Nie je v ňom síce žiadny skillovo náročný cvik, no 16 minút ísť na maximum dá zabrať každému z Vás. Len nezabudnite na to, že workout má dve kolá, nieže vypľujete dušu už v tom prvom!

[wod]2 Rounds for max reps:
2min SkiErg
2min Rest

2min Air Squats
2min Rest

2min KB Swings @ 28/24
2min Rest

2min Air Bike
2min Rest[/wod]

Katkám spieval Meky, Luciám samotná Lucie…