Keď zajtra ráno vstaneš, bude tam láska…páni sa onej presvedčia zrejme tuhšie, ale dámy si tiež určite nájdu spôsob. Keď otvoríš chladničku, bude tam láska. Spravíš si rannú kávu, bude v nej láska. Všade kam sa pohneš, bude láska a Ty ju musíš jednoducho vnímať každou bunkou Tvojej telesnej schránky.

Nemáš na lásku čas?! Nájdi si ho, minimálne z lásky k sebe! Veď koľko času potrebuješ na samolásku?! Pri kvalitnom videu Ti postačia aj dve minúty. Deň má 24 hodín, a to je 1440 minút, už žiadne výhovorky! Že už máš niekoho s kým by sa sa o tú lásku mohol podeliť, len si si nie celkom istý či Vám to bude spolu klapať?!

Najvyšší čas to otestovať. Zabudni na romantické večere, kytice, divadlá a kiná, na tie bude času dosť. Jednoducho tú svoju nádejnú lásku poriadne pre…., prehovor na sex a veľmi rýchlo zistíš či je ten pravý/á. Garantujem Ti, že ak to vyjde, aj Váš kultúrny a spoločenský život nadobudne iný rozmer, ak naň vôbec budete mať čas.

Iný rozmer bude mať aj štvrtkový tímový workout, ktorý bude tiež pod vplyvom amorových šípov, pretože v ňom budete spolupracovať vo dvojiciach. Rozdelenie opakovaní bude plne vo Vašej réžii a už teraz som zvedavý aké príbehy spoločne spáchate.

[wod]Valentines WOD, Team of 2 For Time:
200 Box Jump Overs
150 Thrusters (20/15)
100 Cal Row
50 C2B Pull Ups[/wod]

S prižmúrením oka treba uznať, že Jožko kedysi aj spievať vedel a ak aj náhodou nesúhlasíš, tak určite na Teba spraví dojem aspoň ten HS walk.