Skratka „BFF“ v posledných dňoch spôsobila menšiu paniku vo fejsbúkových vodách. Ľudia totiž naleteli na hoax, ktorý ich presvedčil o tom, že napísaním „BFF“ do komentu, si vedia overiť bezpečnosť svojho FB konta. Keď sa tak nad tým zamyslíte, tak už len samotná myšlienka overovania bezpečnosti FB konta je hlúposť, keďže je nad slnko jasnejšie, že FB je maximálne bezpečný a Vaše údaje tiež.

Pre nás bude mať však v sobotu skratka „BFF“ iný význam. Je mi jasné, že najmä páni asi netušia, čo sa za touto skratkou skrýva, keďže v prehliadačoch majú len skratky ako „MILF“, „MFF“, „MMF“ atď., vedzte teda, že pod „BFF“ sa skrýva označenie pre Vašich najlepších priateľov/kamarátov („best friend forever“). A práve pre nich sme sa rozhodli zorganizovať „Bring your friend“ tréning.

Minulý rok ste si na tréning mohli doniesť člena rodiny, tentokrát to budú Vaši kamaráti, keďže tých si každý z nás, narozdiel od rodiny, vyberá, a preto si myslíme, že si s nimi užijete viac zábavy. Už len preto, že Vás nebudú odsudzovať za to, že si vyzlečiete tričká už počas rozcvičky. Tréning samozrejme prispôsobíme každému podľa jeho možností a schopností. Vyhradzujeme si však právo zbaviť sa zodpovednosti za to, že s Vami Vaši kamaráti už nikdy neprehovoria.

[wod]AMRAP 12:
5 Push Ups
10 Burpees
15 KB Swings[/wod]

Takto nejako možno vnímajú ľudia z Vášho okolia aj Vás, spoločne im tento mýtus snáď zajtra vyvrátime (len prosím nie doslovne).