Je podvečer piatka trinásteho, dňa, ktorý so sebou prináša závan strachu a pach krvi. Od toho posledného ubehli tri mesiace a vtedy sme si zaspomínali na ikonickú hororovú postavu menom Jason, ktorý vzbudzoval pocity strachu svojou hokejovou maskou a mačetou. Jason však úradoval len v tento magický dátum a preto jeho obetí nebolo až tak veľa.

Dokonca ich bolo zanedbateľne málo v porovnaní s mužom, ktorého meno by ste nemali vyslovovať nahlas a už vôbec nie pred spaním. Jeho poznávacími znameniami boli červeno čierny sveter, sivý klobúk, zjazvená tvár a rukavica s nožmi namiesto prstov, áno reč je o mužovi menom Freddy Krueger. O mužovi, z ktorého mala moja teta nočné mory, a môj spolužiak Jarko sa počúral od strachu keď sme film s Freddym spoločne pozerali.

Jeho krutosť spočívala v tom, že sa svojim obetiam vkrádal do snov, v ktorých mal nadľudskú silu, a v spánku ich mučil tými najkrvavejšími spôsobmi. Večer si zaspal a ráno Ťa našli v kaluži krvi, jediným spôsobom ako sa dalo Freddymu uniknúť bolo jednoducho nezaspať. Ale ako dlho dokáže človek vydržať bez spánku?! Môžeš to vyskúšať dnes v noci…

Ak sa Ti to však nepodarí a Freddy Ťa v noci ušetrí, príď si to vyskúšať zajtra na tréning, kde v ôsmich intervaloch tiež nebudeš môcť zaspať, lebo sa oberieš o dobré skóre a zároveň aj o zvýraznenie svojho sick packu, pretože nestihneš spraviť dostatočný počet sit upov, konkrétne všetky.

[wod]8×2 min. rounds of:
20 Cal Row/Cal Bike
Max reps Abmat Sit-ups[/wod]

Ak ešte stále uvažuješ, že si počas workoutu trochu zdriemneš, toto Ťa možno presvedčí o tom, že to nie je najlepší nápad…a možno Ťa to presvedči natoľko, že „you will never sleep again“!