Jej tempo je zbesilé, jej rajónom je Proton, a jej meno je Helen. Naposledy ste sa s ňou stretli v apríli, kedy prišla dokonca v multipacku, a mnohí muži vtedy pochopili, že zažiť intenzívny zážitok s dvomi ženami naraz, je síce krásnym mokrým snom, no realita im zamokrila tak jedine oči z plaču. Nuž, život (žiaľ?!) nie je porno.

Preto sa vo štvrtok vrátime k jednoduchej Helene (snáď mi Mária odpustí, že som si požičal prívlastok typický len pre jej meno) a pokúsite sa ju skrotiť po piaty raz, poniektorí. Niekto sa s ňou možno stretne len druhý raz, niekto možno „tenkrát poprvé“, no bez ohľadu na to by ste si mali uvedomiť, že s Helen to nebudete mať ľahké.

Bude sa brániť, bude sa zdráhať, bude Vás lákať k tomu aby ste zo seba vydali všetko už v prvom kole, no Vy nesmiete zabudnúť na to, že chcete svoje kolá tri, nech to stojí, čo to stojí (hlavne nech to stojí, lebo tri kolá ťažko…).

[wod]TBT 11.9.2014, 2.7.2015, 26.4.2016, 7.2.2017
Helen, 3 Rounds for time of:
400m Run
21 KB Swings (24/16)
12 Pull ups[/wod]

Lisa, Deckel a ich schôdzka s Helen, Vy si zajtra dávajte pozor na ten svoj „dekel“, aby Vám ho neodpálilo už po prvom kole!