„- Zlatko prečo ma toľko hladkáš po chrbte?!
– Hľadám prsia miláčik…
– Tie sú ale vpredu hlupáčik!
– Tam som už hľadal/a, takže skúšam šťastie ďalej…“

Možno príliš krutý vtip, no zo života. Teraz by som Vás mal asi utešiť rečami o tom ako na veľkosti nezáleží, no ženy sa vraj občas rady zaprú o veľký tvrdý mužský….hrudník. Veď „opri sa o mňa, bude Ti dobre“ určite nevzniklo len tak?!

Mužský hrudník by mal byť pre ženy akýmsi hniezdom záchrany keď im je najťažšie, miestom o ktoré sa dá oprieť, miesto na ktorom sa dá vyplakať. Veď nie všetky plačú len do vankúša. Mužský hrudník by mal byť preto jeho opakom, lebo keby sa žena chcela prikryť, tak si vezme spomínaný vankúš a nie hrudník svojho drahého.

Rozdiel by mal byť určite aj v absorbovaní sĺz. Kým vankúš všetky pekne vpije, po mužskom hrudníku by mali slzičky pekne stekať cestičkou medzi pravým a ľavým prsným svalom a kotúľať sa pekne až…až tam dole, a nie sa rozliať cez bradavky až na chrbát. Ak sa chceš podobnému faux pas vyhnúť, tak určite príď v utorok na tréning.

A čo očakávajú muži od ženských hrudníkov?! Hlavne úprimnosť a interakciu. Úprimnosť v tom zmysle, že sa po odhalení bude minimálne podobať na hrudník v pôvodnom balení, a že sa nerozuteká na všetky svetové strany. A interakciu Vám už asi vysvetľovať nemusím?! Každopádne utorkový tréning rozhodne prospeje aj Vám, milé dámy.

[wod]1) Turkish Get Up 5×2 on both Arms
2) Bench Press 5×2 Reps[/wod]

Chuck Norris by sa bez bench pressu nestal taký legendárny, takže ak nechceš mať prepadnutý hrudník ako keby Ti do neho dal Chuck kopačku, vieš kam máš prísť!!!