To ako rýchlo plynie čas si vraj človek začne naplno uvedomovať až keď má deti. Netvrdím, že to nie je pravda, ale len preto, že deti nemám a teda sa k tomu neviem objektívne vyjadriť. S či bez detí, zub času sa skôr či neskôr prejaví na každom z nás, otázne je len to, či to bude zdravý mliečny zub, alebo prehnitý starý zub.

Čas sa podpísal rozhodne aj na komentoch, ktoré možno čítate pravidelne, možno len niekedy a možno vôbec, no musím sa pochváliť, že tento je 800tý v poradí. Pochváliť je síce zrejme prisilné slovo, keďže pri ich tvorení mávam slabšie, inokedy zase silnejšie dni, no chcel som sa s Vami o tento míľnik v mojej „komentovej kariéry“ podeliť.

Ten úplne prvý som napísal ku tréningu z 1.7.2016, odvtedy sú mojou každodennou „pracovnou“ náplňou. Pravidelní čitatelia (snáď som to s množným číslom neprehnal?!) vedia, že je to však pre mňa viac ako práca a niekedy v nich prezradím o sebe viac ako by som chcel, resp. mal. Snažím sa však riadiť podľa hesla „úprimnosť nadovšetko“, a tak sa nebojím ísť s kožou na trh.

Piatkový wod bude preto takou malou oslavou môjho jubilea, aj keď úplne náhodnou, no verím, že o to zábavnejšou. Keďže 800 opakovaní z čohokoľvek by ste zrejme rozdýchavali veľmi ťažko, škrtli sme jednu nulu a „uspokojíme sa“ s opakovaniami osemdesiatimi. Začínať a končiť budete výpadovou chôdzou, ktorou prekonáte vzdialenosť 80m. Medzi tým spravíte 80 klikov, 80 MB cleanov a 80 zhybov, ľahké to asi nebude, no ani komenty sa nerodia ľahko, no po každom jednom mám pocit z dobre vykonanej práce, a ten doprajem aj Vám, stačí len prísť na treńing.

[wod]For time:
80m Walking lunges
80 Push Ups
80 Medball cleans (9/6)
80 Pull Ups
80m Walking lunges[/wod]

MB cleany nerobievame až tak často ako by sme mohli a mali, a preto nezaškodí pripomenúť si techniku prevedenia tohto cviku: