Mesiac milí moji, presne mesiac, alebo ak chcete tak 31 dní, po prípade 744 hodín Vás delí od ďalšieho ročníka Proton Christmas Cupu. Je mi jasné, že už od polky októbra máte nastavené odrátavanie času do Vianoc, no byť Vami tak ho prestavím na 15.12..

Tento dátum sme Vám avizovali už dávnejšie v newslettri, no opakovanie je matkou múdrosti a otcom alzheimera. Obzvlášť keď sa blížia dátumy pracovných vianočných večierkov. Lebo aká by to bola korporácia bez koncoročnej bohapustej ožieračky, teda pardon, bez koncoročného večierka?! Veď niektorí ľudia celý rok chodia do práce len kvôli tomu.

Ak Ti však Tvoj chlebodarca naplánoval párty na predvečer Proton Cupu, máš problém, lebo sa na tej párty zrejme dlho neohreješ. Nezahodíš predsa ročnú prípravu, len kvôli tomu aby si kolegom dokázala aký si vtipný a úprimný po litri alkoholu?! Alebo…?! Každopádne chcel som Vás len varovať, aby ste si potom nešli oči vyplakať, že to zase raz nevyšlo.

Máte však ešte mesiac na rozmyslenie a doladenie formy. Čas Vám skrátime napríklad aj štvrtkovým throwbackom, v ktorom potešíte svoje hrude, stehná a zadky a na svoje si prídu aj milovníci ľahkých sado maso praktík, lebo triple undre budú zrejme bolieť. No nie je bolesť ako bolesť a táto bude mať určite sladkú príchuť, v prípade, že sa Ti tie triple podaria.

[wod]TBT 21.1.2017
1) Bench press 5×3 reps (22.3.2018)
2) Single DB OHS 5-5-5-5-5 reps
3) 5 Attempts for max set of triple-unders[/wod]

Nevieš si predstaviť, že by si vôbec niekedy skočil čo i len jeden triple under?! A quad undre si už videl?!