Myslím, že keď sem napíšem čokoľvek, tak to nebudete vnímať, pretože už silno nadávate alebo sa odhlasujete zo štvrtkových tréningov, hoci ste na ne poniektorí prihlásení už týždeň. Hlavy hore!!! Angličáky nie sú až také hrozné ako si myslíte, a 150 naozaj nie je veľa. Mám pokračovať??? Či sa snažím absolútne zbytočne?! Ok, tak posledný argument, nebudú to klasické angličáky, na ktoré ste zvyknutí, ale pri výskoku sa budete musieť dotknúť terča, ktorý bude vo výške 15tich cm od končekov Vašich prstov pri vystretí rúk nad hlavou. Dnes snáď už aj ženy pochopia, že 15cm je naozaj viac než dosť. Užite si to (tie burpees samozrejme)!!!

NEZABUDNITE, ŽE PRIHLASOVANIE NA CHRISTMAS CUP JE SPUSTENÉ A OTVORENÉ BUDE DO ŠTVRTKOVÉHO VEČERA, NENECHÁVAJTE SI TO NA POSLEDNÚ CHVÍĽU!!! ÁNO, JE TO NAOZAJ PRE VŠETKÝCH, BEZ OHĽADU NA TO AKO DLHO SI ČLENOM CF PROTON!!! VIDÍME SA V SOBOTU O 14:30!!!

[wod]For Time:
150 Burpees For Time
-These are from completely prone to jumping 6 inches above maximum reach.[/wod]

Dôvod prečo sme Vás dnes obdarili angličákovým workoutom je ten, že Open klope už na dvere a angličáky budú pravdepodobne jeho súčasťou. Tak ako to bolo v prípade tohto 7 minútového AMRAPu.