Dnešný koment zrejme nebude mať vysokú čítanosť (nie žeby tie ostatné mali), keďže v čase jeho zverejnenia sa chystáš na najromantickejšiu večeru v roku, alebo si už vychutnávaš hebkosť plyšu obrovského macka, ktorého Ti dal Tvoj miláčik, z čistej lásky. Nie preto, že dnes to robia všetci a donútili aj Teba.

Pokojne som sem dnes nemusel napísať vôbec nič, no neurobil som tak, pretože verím, že sú medzi Vami aj takí, ktorí si aj počas lásočkového šialenstva dokážu zachovať chladnú hlavu a uvedomujú si, že láska sa dá prejaviť aj inak ako honosnými darmi, a najmä sa dá prejavovať denne.

Dobre, jedným dychom uznávam, že nemám tento umelý „sviatok“ rád, pretože vo mne vyvoláva spomienky na niekoľko ročné čakanie na prvú valentínku, ktorú som si nakoniec aj tak napísal sám a deň pred Valentínom si ju vložil do lavice. Stálo to však za to, keďže prekvapenie z nej som zahral lepšie ako pornoherečky orgazmus, a razom môj level atraktivity stúpol z 0….na 1.5

Na prvý pohľad Vám zrejme nebude pripadať atraktívny ani piatkový tréning. Neodsudzujem Vás za to, ale pozrite sa naň detailnejšie a zistíte, že máte ideálnu príležitosť natrénovať si skills, ku ktorým sa sám nedonútiš alebo na ne nie vždy máme počas tréningov čas. V piatok bude času viac než dosť, takže sa oň nepripravte.

[wod]On a 50 minutes clock, with no rest between:
1) 15 minutes of Handstand practice
2) 10 minutes of L-sit practice
3) 5 minutes of Double unders
4) 20 minutes of Stretching[/wod]

Prečo je dôležitý stabilný handstand?! Nuž preto aby ste jedného dňa dokázali robiť HSPU bez pomoci steny…