„Kríž je znakom spásy, kríž ten drevený, Kristom nesený z lásky, krvou zmáčaný….“

Takto „veselo“ sme si vyspevovali v školskom speváckom zbore. Áno, aj ja som spieval, pretože mi spôsobovalo neskutočnú radosť vidieť nášho školského farára ako ho zalieva pot pri tom ako vidí jedného z najväčších ateistov na škole spievať chválospevy.

Ale ja som nemohol za to, že pani učiteľka hudobnej výchovy vo mne objavila spevácky talent, ktorý som ja prezentoval ako dar od Boha. Nepodeliť sa oň by bolo hriechom, a tak som spieval na Vianočných besiedkach, školských omšiach alebo iných akciách. Nečudo, že niektoré piesne si pamätám do dnes, hoci o spomínaný dar som prišiel už v období, keď chlapcom začnú rásť chlpy na semenníkoch.

Pánovi farárovi sa uľavilo, že som nebol schopný spievať, mne sa uľavilo, že som konečne chlap a môj penis vyzerá mužsky, teda aspoň jeho okolie (dnes už ani to, keďže „gillete“ je pre muža to najlepšie). Obaja sme sa tak zbavili krížov, ktoré sme so sebou nosili a tlačili nás k zemi.

Vás pritlačia v pondelok k zemi pre zmenu devil pressy (kto viete, kľudne sa prežehnajte, keďže som spomenul meno diablovo). To na ako dlho, bude záležať len od Vašej šikovnosti a aj na tom ako Vás rozbije kilometrový beh. Skúste sa však toho kríža zbaviť čo najskôr, pretože ešte jeden kilometer musíte odbehnúť aj na konci workoutu. No a s krížom na chrbte sa beží dosť na nič, opýtajte sa Jesusa, ktorý síce vedel chodiť po vode, ale s krížom veľa vody nenamútil.

[wod]For Time:
1km Run
30 Devil Presses (2×15/2×10)
1km Run[/wod]

Verte mi, že na nedeľný večer nenájdete krajšiu a čistejšiu pieseň, jej silu umocníte tým, že pri jej počúvaní budete niekoho držať za ruku, alebo za kolienko, ako každý druhý pán farár niektorú zo svojich ovečiek…