Veľmi zaujímavý couplet na Vás čaká v stredu priatelia. Kombinácia superman rocks a muscle upov síce na Vás zrejme silný prvý dojem neurobí, no nepodceňoval by som ju, byť Vami. Je síce pravda, že byť v superman pozícii tentokrát nebude príjemné (večer si to môžete vynahradiť príjemnejšími pozíciami, napr. rodeo jazdec atď.), no keď si k tomu domyslíte modro-červený latexový kostým, vietor vo vlasoch a pocit zadosťučinenia zo záchrany sveta, tak to možno bude o niečo znesiteľnejšie.

Paradoxom celého workoutu bude skutočnosť, že Vaša hra na supermanov bude zároveň Vašim kryptonitom na ceste za muscle upmi. Superman rocks v sedemkolovom objeme Vám pravdepodobne oslabia stred tela a tak udržať hollow pozíciu pri striktných MU, a kipping v prípade kippingových MU bude o čosi náročnejšie, a nepomôže Vám ani Martha (ak nevieš kto je Martha, tak to okamžite naprav) a ani Batman.

Rozhodne Ti však stredajší tréning môže pomôcť k prvému muscle upu ever, a hoci jedna lastovička leto nerobí, radosť z neho bude určite na nezaplatenie. A v stredu by ste si mali dopriať radosti viac než požehnane…

[wod]7 Rounds of:
20 Superman Rocks
3 Strict Muscle Ups[/wod]

Mať svaly je jedna vec, mať funkčné telo je vec druhá, presvedčte sa sami…