Dočkali ste sa, Mária a jej sedem bolestí hlásia návrat. Tento rok Vám je síce zrejme Majka a jej sviatok ukradnutá, keďže to vyšlo na sobotu, no patrí sa pripomenúť si ju aspoň okrajovo. Obzvlášť keď sú v sobotnom tréningu Sumo Deadlift, ktoré Vám pri najhoršom scenári môžu spôsobiť bolestí ešte viac.

Na rozdiel od Márie, sa však bolesti môžte vyhnúť a to tak, že dodržíte správnu techniku a na činku si naložíte len toľko koľko zvládnete. Majka napríklad nemohla spraviť absolútne nič, keď jej synáčika nakladali na kríž a pribíjali jeho krehké zápästia hrdzavými klincami.

Rovnako sa mohla len prizerať a nariekať vtedy keď ho z kríža skladali. Vy však kvôli svojim krížom nariekať nemusíte, pretože ak si dáte pozor na správne držanie chrbta, tak o ne v sobotu neprídete. A nebudete ich musieť následne ukladať do hrobu, tak ako ukladali Jesusovu telesnú schránku, čo Marienke spôsobovalo tiež ukrutnú bolesť, našťastie tú poslednú. Aspoň teda o ďalších jej bolestiach nikto nič nevie a teda ostávajú zahalené rúškom tajomstva, rovnako ako druhá časť sobotného tréningu.

[wod]1)5×3 Sumo Deadlifts
2)Secret „accessory work“[/wod]

Tajomstvom pre Vás určite nie je nasledovné video, ktoré ste už videli možno viac ako raz, no jeho opätovným pozeraním zrejme nikomu žiadnu bolesť nespôsobíte.