My muži sme v zásade všetci rovnakí, bez ohľadu na to odkiaľ pochádzame. Žiadnemu z nás sa nechce dvíhať záchodová doska, v rozkroku sa škrabeme všetci rovnako, na záchode dokážeme stráviť hodiny, no na sprchu nám stačí 5 minút aj s cestou. Pri ženách to však také jednoznačné nie je.

Už v stredoškolských časoch sme totiž veľmi ľahko dokázali identifikovať odkiaľ tá, ktorá spolužiačka pochádza, konkrétnejšie či z mesta, alebo z dediny. Nebolo to len na základe okom viditeľných rozdielov, napríklad v spôsobe obliekania alebo líčenia, ale tiež na základe ich charakterových vlastností. Mne osobne boli viac sympatickejšie dievčatá z vidieka, jednak preto, že výzor nie je všetko a jednak preto, že s nimi bola väčšia zábava.

Oproti mestským dievčatám mali niekoľko lákavých výhod. Ženy z dediny sú napríklad rozhodne vernejšie, pretože na dedine žije podstatne menej ľudí ako v meste a to znamená menej pokušení. Nemusíš ju pozývať na večere, pretože ona pozve Teba, uvedomuje si totiž, že jej krása jedného dňa pominie, no hlad je večný. Dievčatá z dediny sú od malička vedené k rôznym prácam, ako napríklad dojenie a povestné „chytiť, stlačiť, zatiahnuť“ nadobúda v ich prevedení úplne iný rozmer, keďže dievčatá z mesta to dokážu len so svojou push up podprsenkou.

Ak nepatríš k fanúšikom piercingu, obzvlášť na intímnych miestach, tak vedz, že ten u dievčat z dediny určite nenájdeš, len sem tam narazíš na slamu alebo kliešťa, keďže v lese sú ako doma. Myslím, že viac argumentov nepotrebuješ a ak si budeš vyberať budúcu matku Tvojich detí tak vidiek je to správne miesto.

Menej jasno budeš mať zrejme pri utorkovou workoute, pri ktorom sa zrejme nebudeš vedieť rozhodnúť, či sa Ti viac páčia push pressy, alebo zhyby so záťažou. Avšak spôsob akým to zistiť je veľmi jednoduchý, príď na tréning a veľmi rýchlo zistíš, pri ktorom z cvikov sa Ti srdiečko rozbúcha silnejšie.

[wod]5 x 3min ON/ 2min OFF:
20 Push Press (60/40)
Max Reps Weighted Pull Ups[/wod]

Počet zhybov bude závisieť od efektivity Tvojich push pressov, a Tvoje push pressy budú zase závisieť od kvality „dipu“.