Mama mi stále vravela, že slušnosť káže vždy vedieť pozdraviť, poďakovať a keď treba tak aj poprosiť. A preto:
„Ahojte, veľmi pekne Vám ďakujem za včerajší skvelý Christmas Cup, ktorý ste si dúfam užili rovnako ako ja a verím, že naň budete ešte veľmi dlho spomínať len v dobrom.“ Ak si náhodou nespomínaš vôbec na nič, tak skús skontrolovať fotky v Tvojom mobile, možno Ti niečo napovedia, ak nie daj tomu čas, všetko podstatné raz vypláva na hladinu a možno skôr ako tá Tvoja hladina stihne klesnúť.

Po poďakovaní chcem ešte raz pogratulovať všetkým víťazom, čiže úplne všetkým Vám, ktorí ste nabrali odvahu, prišli ste a podali svoj maximálny výkon. Veď oveľa jednoduchšie by bolo ostať doma a piecť medovníky alebo zdobiť strom. Vy ste však dali prednosť nám a my si to silno vážime. Dokonca až tak silno, že tu pre Vás budeme aj v nedeľu, pre prípad, že by ste sa do pečenia a zdobenia nehrnuli ani v tento posvätný deň?!

No a čo sme pre Vás napiekli my?! Medovníky to nebudú, prepáčte, ale snáď našou ponukou neohrdnete. Veď piatim kolám squat cleanov z hangu a klikov nemôžu nejaké polosuché koláčiky siahať ani po členky. Možno aj z toho dôvodu budú spomínané cleany pre istotu z hangu…

[wod]5 Rounds for time of:
15 Hang squat cleans (35/25)
30 Push ups[/wod]

Hang squat clean v desaťnásobnom prevedení pána Smitha, na činke má 300 libier. Na tých Vašich bude max 80, takže verím, že technicky budú vyzerať minimálne rovnako.