Keby som spravil anketu s otázkou „čo si predstavujete pod slovným spojením triple play?“, tak 80% odpovedí by sa určite týkalo služby, ktorú využíva pravdepodobne každá priemerná slovenská domácnosť. Spojenie internetu, televízie a telefónnej linky známe aj pod marketingovým sloganom „jeden kábel, tri služby“ je zrejme najrozšírenejšou telekomunikačnou službou, a to aj napriek tomu, že pevná telefónna linka je už takmer mŕtva. Je však v cene, tak prečo si ju neaktivovať?!

10% z opýtaných by sa ľahko pousmialo a pod „triple play“ by si predstavili iný slogan, hoci takmer totožný s tým vyššie spomínaným, „jeden kábel, tri možnosti“, alebo v prípade dám, „tri káble, nekonečne veľa možností“, veď každému podľa chuti. Chuť na podobné slogany by malo určite aj tých 80% opýtaných rodinne založených, ale úprimnosť sa dnes už veľmi nenosí, a tak tie káble a možnosti vyhľadávajú len vo svojich 150tich televíznych (k)análoch (pretože 145 z nich stojí za h…o), samozrejme až keď žena/muž a deti zaspia.

Ostávajúcich 10% opýtaných by, pri všetkom šťastí sveta, boli crossfiteri, a v ich vnímaní by „triple play“ znamenalo len jedno jediné: triple undre! Čo samozrejme nevylučuje ani možnosť B, ale k tej sa počas stredajších tréningov nedostaneme (žial?). A tak sústreďme svoju pozornosť len na trojšvihy, ktoré nepatria k jednoduchým cvikom, no to ste si kedysi hovorili aj o double undroch a teraz ich skáčete s ľahkosťou a s úsmevom. Netvrdím, že sa do takého stavu dostanete zajtra aj pri triple undroch, ale bez toho aby ste to skúšali sa do toho stavu nikdy nedostanete. Počiatočnú frustráciu Vám zmiernia kalórie na bikeu, počas ktorých si budete môcť svoje pocity zúfalosti doslova vybiť. Čím rýchlejšie šliapnete do pedálov, tým rýchlejšie frustrácia odíde…

[wod]For Time
21-18-15-12-9-6-3
Triple Unders
Cal Bike[/wod]

Dnes si možno neviete predstaviť ani len jeden triple under, no jedného dňa možno aj Vám nebude 110 opakovaní unbroken  robiť žiadny problém.