Otcovia majú zajtra svoj sviatok. Nie je to síce tak propagovaný sviatok ako deň matiek, no ak ste mali šťastie na dobrého otca, pripomeňte sa mu. Ja osobne budem radšej oslavovať medzinárodný deň afrického dieťaťa. Žiadne africké dieťa síce nepoznám, ale aj tak k nim mám bližšie ako k svojmu otcovi.

Všetko zlé je však na niečo dobré, a tak sa moje nenarodené a zatiaľ aj nesplodené dieťa už teraz môže tešiť na jedného z najlepších otcov akého si len môže dieťa priať. Aj keď deti majú zrejme podstatne iné priania a nároky. Verím však, že ich aspoň z časti budem vedieť uspokojiť, a nebude ma musieť nahrádzať tzv. „sugar daddy“, ktorí sa v súčastnosti dostávajú do módy.

Ale v móde boli kedysi aj zvonové nohavice, tamagotchi a EMO, a kde sú teraz?! Zapadnuté prachom sa niekde povaľujú v skriniach a nikto ich už odtiaľ zrejme nevytiahne, lebo strašiakov zo skríň je lepšie nevyťahovať.

To sa však nedá povedať o pressoch, a je úplne jedno či je to push, alebo bench press. Tie z módy jednoducho nevyjdu nikdy a aj preto si ich v nedeľu pripomeniete v silovo ladenom tréningu.

[wod]5×3 Push Press
5×3 Bench Press[/wod]

A takto to vyzerá, keď sa niekto s EMO érou nedokáže rozlúčiť…