Posledný pracovný týždeň sme benchmarkom ukončili, ten nový benchmarkom začneme. Ak si čakal, že budeme mať počas letných mesiacov „uhorkovú sezónu“ a budeme si len tak „cvičkať“, teraz konečne pochopíš, že nás uhorky absolútne nezaujímajú, teda hlavne nie tie na zaváranie, lebo sú malé, tenké a krátke.

V pondelok je na programe Isabel, ktorá spolu s Grace a Fran patrí medzi tie najrýchlejšie z benchmarkových workoutov, a preto by si ju mal/a spraviť, presnejšie povedané zvládnuť, do piatich minút. To je totiž presne čas, do ktorého si Tvoje telo ešte neuvedomuje únavu a intenzitu, ktorou ho zaťažuješ a preto Ti v cvičení nijako nebráni.

Ak však túto hranicu prekročíš, tak každá sekunda po piatej minúte Ti bude pripadať ako ďalšia minúta. Vy matematicky zdatnejší si pokojne vyrátajte koľko bude teda trvať každá jedna minúta po piatej minúte, Vy ostatní si radšej začnite prepočítavať váhu činky, s ktorou workout absolvujete, aby ste sa náhodou neprerátali a Isabel Vás zvládne skôr ako Vy ju.

[wod]30 Snatches For Time (61/42,5)[/wod]

Kto nemal ryšavú, vraj nevie čo je láska (tá na tri písmená), kto nemal Isabel, rozhodne nevie, čo je snatch…