Uhorková sezóna je obdobím kedy sa vraj v mediálnych sférach nič nedeje, a tak si musia novinári vymýšľať nezmyselné články o žralokoch v Chorvátsku a podobne. Toto obdobie prázdna však nezasahuje len naše celebrity, ale ovplyvňuje životy všetkých bežných smrteľníkov, milujúcich veriacich nevynímajúc.

Veď poslednou veľkou náboženskou párty bol v júni skončený Ramadán, ktorý sa v našich končinách neteší veľkej obľube, a to aj napriek silnej, hoci už prachom zapadnutej, propagácii zo strany „tiež speváčky“ Ramady. Tá sa snažila o vydobytie si pozície na hudobnom nebi textom „aj keď je Ramadán, Tebe ja rada dám…“. Pevne verím a dúfam, že ju za túto antireklamu Alah patrične a spravodlivo odmenil.

Pre Katošov a Lutošov bola poslednou veľkou žúrkou Veľká noc, kedy silno oslavovali, že z ich milovaného Jesusa sa stal historický prvý „walking dead“. Trochu zvrátený sviatok, ale každému podľa chuti. A tí, čo neoslavovali túto posvätnú udalosť si aspoň dobre naleštili korbáče, zmaľovali vajcia a naše milované ženy sa aspoň na chvíľu cítili ako vo filme o odtieňoch sivej.

No a presne do tohto obdobia sa presunieme vo štvrtkovom throwback workoute, pretože si zopakujete wod z Veľkonočného pondelka. V ten deň sme mali obmedzený počet tréningov, pretože aj Vás obmedzili veľkonočné zvyky, a tak Vám dáme možnosť prísť na tento tréning vo väčšom počte. Verím, že sa tejto možnosti chopíte minimálne s takou vervou ako ste sa v apríli chopili svojich korbáčov a dievčatá (z)maľovaných vajec?!

[wod]TBT 2.4.2018
AMRAP 15 min.:
2-4-6-8-10…..
TTB
KB Snatch (32/24)
Front rack KB Lunges (32/24)[/wod]

Z TTB máte zrejme mnohí hlavu v smútku, no vyplačte sa radšej doma, počas tréningu nebude na slzy čas!