Predstav si situáciu, že sa musíš vrámci jednej rozprávkovej krajiny presunúť z bodu A do bodu B, no nechce sa Ti ísť autom, pretože si chceš cestou vychutnať krásy prírody a nebyť v strese z dopravnej špičky. Kúpiš si lístok na vlak, pretože je to pohodlnejšie ako autobus. Objednáš si ho vopred, pretože v tej krajine cestujú deti a starci zadarmo, a tak si musíš za miesto jednoducho priplatiť.

V deň D, pár minút do odchodu vlaku zistíš, že cestu k stanici v bode A rozkopali na márne kúsky a Ty sa k nej dopravným prostriedkom nedostaneš. A tak musíš po svojich. No keďže do odchodu vlaku ostáva už len pár minút, musíš pridať pretože k vlaku je to zhruba 400m a Ty nemáš čas. Si však crossfiter a tak Ti beh s ťažkou batožinou nerobí žiadne problémy, rútiš sa rozbitou cestou, preskakuješ dôchodcov znožmo a zhruba po minútke a pol si vo svojom kupé.

Ľahko zadýchaný, a ešte ľahšie orosený v podpazuší sa predieraš cez kufre spolucestujúcich k svojmu miestu. Starší muž od vedľa Ti ponúkne pomocnú ruku a chce Ti pomôcť s vyložením kufra na miesto tomu určené. Ty mu však pohotovo s úsmevom na tvári odpovieš: „nie, radšej push press!“ Nechápavo sa posadí naspäť na svoje miesto a Ty ochotne povykladáš aj všetky ostatné kufre, pretože vieš, že jeden push press nikdy nestačí a keby ich malo byť aj desať, tak ich zvládneš úplne v pohode. V podstatne väčšej pohode ako to, že v spomínanom vlaku nefunguje klíma, alebo že v strede cesty len tak zastane a Ty musíš zbytok cesty absolvovať výpadovou chôdzou po koľajniciach.

[wod]3 Rounds for time of:
400m Run
10 Shoulder to overheads (80/55)[/wod]

Ak by si náhodou počas behu zabudol na to, čo všetko si môžeš pri S2OH dovoliť, tak si spomeň na toto video.