Lepšie je vraj byť chudobný a zdravý, ako bohatý a chorý. Ťažko k tomuto tvrdeniu zaujať nejaký názor, alebo stanovisko, pretože na to aby to človek mohol objektívne posúdiť by musel zažiť obe situácie. A keď je raz niekto chudobný, tak asi ťažko zbohatne zo dňa na deň, a ak sa tak aj stane, tak veľmi rýchlo zabudne na to, že ešte včera bol chudobný.

Podobné je to aj opačne, ak je niekto bohatý, len ťažko sa zbaví svojho bohatstva iba kvôli tomu aby zistil aké je to byť chudobným. V prípade choroby by sa dalo povedať to isté, veď ktorý zdravý človek by sa dobrovoľne vzdal svojho zdravia len aby vedel aké je to byť chorý?! Za to chorí by dali zrejme aj všetko bohatstvo sveta za to aby vyzdraveli, žiaľ je to jedna z mála vecí, ktoré si za peniaze nekúpiš.

Zdravie si však vieš zabezpečiť iným spôsobom, napríklad prevenciou. K nej rozhodne patrí aj pravidelný pohyb, či už na zdravom vzduchu, zdravom tele, alebo u nás v gyme. Núdzu o pohyb nebudeš mať ani v stredu počas desaťkolového workoutu zameraného primárne na nohy. Desať back squatov v každom kole a po nich vždy 60m šprint im dajú rozhodne zabrať, verím však, že nie až do takej miery aby ste tie drepy nezvládli bez prerušenia.

[wod]10 Rounds for time of:
10 Back squats (60/40)
60m Sprint
Rest 30 seconds[/wod]

Tajomstvo Mariky G. je odhalené…