Zeus, kráľ všetkých starogréckych bohov (napísal by som, že všetkých bohov, ale katolíci by to nerozdýchali), boh hromu, blesku a nebies. Jeho meno je symbolom spravodlivosti a ochrany zákonov, rozhodoval o osudoch ľudí a preto aj on sám oplýval ľudskými vlastnosťami a slabosťami. Postava, ktorá by si rozhodne zaslúžila svoj hrdinský workout, ten sobotný s ním má však spoločné len meno.

Diom sa totiž nazýval americký vojak David E. Hickman, ktorému sa zrejme jeho rúhanie stalo osudným a bomba v Iraku ho presvedčila o tom, že nie je nesmrteľný a teda, že svoju prezývku nosí neprávom. Osud, alebo vyššia moc sa však prerátali, pretože svojím spôsobom ostane David navždy živý skrze hero wodu nesúceho jeho meno.

Workout by sa dal prirovnať k Diovej pomste, v istom momente sa stane veľmi bolestivým a krutým, a možno začnete prosiť všetkých bohov aby skončil. Ubezpečujem Vás, že skončí aj bez toho, no je len na Vás za aký čas.

[wod]**Zeus**
3 Rounds For Time
30 Wall Balls (9/6)
30 Sumo Deadlift High-Pulls (35/25)
30 Box Jumps
30 Push Presses (35/25)
30 Cals Row
30 Push-Ups
10 Back Squats (Bodyweight)[/wod]

Hlavne si Dia nepomýľte s Fight Gone Bad workoutom aj keď prvých päť cvikov majú oba wody rovnaké. Rozdiel je však v počte opakovaní a v dvoch cvikoch navyše, ktorými sú „obľúbené“ kliky a back squaty.