Ťažký týždeň máme pre nami, či sa Vám to páči alebo nie. Ľudí jednoducho zachváti predvianočné šialenstvo a ulice budú zaplavené novodobými zombies naháňajúcimi sa za obživou a darmi pre seba a svojich blízkych. Je až dych vyrážajúce čo sviatky pokoja a lásky dokážu z ľudí narobiť.

Bez rozmyslu hádžu do košíkov čo im príde do cesty, lebo veď raz za rok si človek predsa musí dopriať. No pravda je taká, že nemusí, pretože tie isté Vianoce budú aj o rok, ibaže by cirkev konečne priznala, že Jesusove narodky sú fake, a že ich živia len preto, že majú podiel z predvianočných predajov a merchu s nimi spojeného.

My sme však lepší a štedrejší ako nejaké Vianoce a doprajeme Vám potešenie každý deň. V pondelok to bude síce dosť striktné potešenie, no Vám veľmi prospešné, pretože ak sa chceš zlepšiť v zhyboch, musíš robiť veľa striktných zhybov. Chceš za zlepšiť v TTB? Musíš najprv zvládnuť ich striktnú verziu. No a Tvojím box jumpom určite prospeje keď si z času na čas povyskočíš na vyšší box, tak ako tomu bude v pondelkovom striktne gymnastickom workoute.

[wod]AMRAP 20:
5 Strict TTB
5 Strict Pull Ups
10 High Box Jump Overs[/wod]

Na pohľad jednoduché, v praxi o čosi zložitejšie, no nie nezvládnuteľné…