Vy, ktorí na Crossfite milujete len „ťažké“ váhy, a teda mu nie tak celkom rozumiete, môžete svoje tohto týždňové usoplené a uslzené vreckovky (tie stredou pošpinené ste dúfam zahodili hneď po použití) vo štvrtok odložiť, pretože dostanete priestor ukázať akí ste silní.

Z minulosti sme pre Vás vytiahli tréning zameraný na push press a Vy, ktorí chodíte na tréningy pravidelne, viete, že to nebude len o ťažkých váhach ale predovšetkým o technike, takže účasť pre všetkých povinná. Tréning bude zároveň akýmsi predskokanom sobotného Weightlifting Cupu, ktorý zatiaľ z hľadiska účasti silno ingorujete. Možno si len neuvedomujete, že sa tým pripravujete o ďalšie dve PRka a zároveň o poslednú veľkú akciu v aktuálnych priestoroch gymu. A možno chcete vzpierať len vtedy keď nemôžete, aby ste o tom mohli rozprávať?!
Áno teraz je ten moment, kedy si máš vstúpiť do svedomia, prerušiť na chvíľu čítanie a prihlásiť sa v rezervačnom systéme na sobotnú akciu.

Keď už si zvládol prihlásenie na sobotu, môžeš sa hneď prihlásiť aj na jeden zo zajtrajších tréningov, veď PRiek predsa nikdy nie je dosť a to na push press máš už zrejme zapadnuté prachom, takže najvyšší čas HO oprášiť…ešte stále je reč o push pressoch!

[wod]TBT 1.3.2017
5×1 Push Press[/wod]

Hablas espaňol?! No?! Nevadí, „el push press“ pochopíte aj bez toho, stačí si pozrieť video mis amigos.