Na ľudstve je parádne to, že každý z nás je unikát, to znamená, že sa od ostatných niečím odlišuješ, áno aj Ty. Niekto má krivý nos, iný má vyťahané uši, niekto zase vyťahané prsia, alebo jazvu cez pol hlavy. Jednoducho niektorých ľudí dokážeme od ostatných odlíšiť už na prvý pohľad, stačí na nich nájsť niečo čo druhý nemá, niečo výnimočné.

Ak to na prvý pohľad nevyjde, určite to netreba vzdávať a možno treba hľadať len trochu intenzívnejšie a dostať sa tomu človeku viac pod kožu, a teraz nemyslím ostrým predmetom. Samozrejme len za predpokladu, že Ti to ten dotyčný umožní a prejaví záujem objaviť Tvoju výnimočnosť, alebo napríklad len fyzickú vadu, ktorou sa odlišuješ od ostatných. Ak ich máš viac, tak to máš zrejme v živote ťažšie, ale zase ostatní môžu v Tebe čítať ako v rozprávkach z Tisíc a jednej noci, každý deň nový príbeh. A je len na Tebe ako tie príbehy dokážeš predať.

Tak ako sa Vám ja snažím „predať“ utorkový workout (a nie len ten), ktorý je tiež svojím spôsobom netradičný, veď kedy naposledy si robil jumping lunges vo workoute?! A ak si na taký wod aj spomenieš, tak si ich zrejme nerobil s jednoručkami vo svojich nežných crossfiterských dlaniach?! Ale na CF Games sa tiež každým rokom objavujú nové a nové disciplíny, takže nevidím dôvod, prečo by sme my nemali obohacovať workouty pre Vás, veď keby bol crossfit len o snatchoch a behu, tak ho už dávno nerobíte…

[wod]AMRAP 20:
10 DB Shoulder presses (15/10)
10 Weighted jumping lunges
10 Ring Dips
10 Weighted jumping lunges
10 DB Push Presses
10 Weighted jumping lunges[/wod]

Takto vyzerajú jumping lunges na videu, tešte sa na to ako budú vyzerať tie Vaše…