Vzťahy sú buď o odpúštaní, alebo opúštaní. Samozrejme odpustiť sa nedá všetko a odpúšťať sa nedá donekonečna, no kvalita vzťahu by sa pokojne mohla hodnotiť mierou odpustenia. Čím je väčšia, tým menšie sú šance na opustenie.

Zapamätajte si to minimálne do zajtra, pretože ak svojmu tímovému partnerovi nebudeš vedieť odpustiť, že z dohodnutých 10tich opakovaní zvládol len 8, tak sa Ti môže veľmi ľahko stať, že Ťa ešte pred prvým behom opustí a Ty budeš musieť dokončiť workout úplne sám/a.

No a ver mi, že stredajší workout sám určite dokončovať nechceš, lebo tak ako sa životom ide ľahšie vo dvojici, tak sa aj oveľa ľahšie behá okolo Presporu (toto nie je reklama, podotýkam, pretože v komentoch nikdy neboli a už ani nebudú použité reklamné predmety a slogany).

V stredu okolo neho potrebujete odbehnúť tri kolá, čiže mať niekoho po svojou boku bude vykúpením, preto buďte pripravení odpúšťať, aby ste sa nemuseli opúšťať…

[wod]Partner WOD, for Time:
80-60-40
KettleBell Swings (32/24)
Toes to Bars
*Run 1km after each round of TTBs sets and at the end*[/wod]

Stredajší wod je na čas, no pri TTB sa zamerajte skôr na efektivitu ako na rýchlosť, pretože by ich mal teoreticky každý z tímu spraviť 90, a to nie je málo.