V stredu ste od nás dostali mail týkajúci sa OPENu. Nie, nebudem Vás prehovárať ešte aj prostredníctvom komentu aby ste sa doň prihlásili, pretože viem, že jednoducho chcete byť jeho súčasťou a chcete si ho vyskúšať na vlastnej koži. Je to pre Teba ešte stále veľká neznáma a nevieš čo máš od Openu očakávať?!

V tom prípade príď určite na piatkový tréning, v ktorom na Teba čaká workout ako vystrihnutý z OPENu. Sú v ňom tri cviky, bez ktorých si HO jednoducho nevieme predstaviť: double undre, thrustre a angličáky. Uznávam, že spojiť ich v jeden workout je tak trochu zákerné, ale nikto sa Vám nesnaží nahovoriť, že OPEN bude romantickou prechádzkou s krásnymi výhľadmi po ceste.

Jediné vyhliadky, ktoré budeš mať, budú tie o konci každého z workoutov. A presne podobné to bude aj v prípade toho piatkového. 50 double undrov vieš predsa naskákať veľmi rýchlo, 15 thrustrov s relatívne ľahkou činkou dokážeš spraviť bez prestávky, no a 10 angličákov zvládneš tiež úplne v pohode, keďže je to podstatne menej ako napr. 20.

Otázne je, či to zvládneš týmto spôsobom počas celých piatich kôl?!

[wod]5 Rounds for time of:
50 Double Unders
15 Thrusters (35/25)
10 Burpees[/wod]

Dôkaz namiesto sľubov, spomienka na rok 2017 a posledný OPEN workout: