Ďalší slnečný júnový víkend máme (žiaľ) pomaly ale isto za sebou. Verím, že ste si ho užili ako sa len dalo, rovnako ako ste si dnes vo veľkom počte užili prvý z troch sľúbených regionálnych workoutov?! Pevne verím a dúfam, že ste sa ho nezúčastnili len kvôli dvom bodom do Nutrition Challenge?!

Hneď v pondelok pokračujeme v súťažnom duchu, a tentokrát preveríme Vaše vzpieračské umenie prostredníctvom Eventu s poradovým číslom štyri. Oproti nedeľnému Triple 2 to bude rozhodne rýchlejší workout, veď najlepšie časy na Regionálkach sa pohybovali okolo piatich minút. Ja viem, že nikto z nás nie je regionálnym atlétom, ale k tomu času sa určite dokážete priblížiť napr. vhodným škálovaním váh na snatche. Netvrdím, že angličáky sa škálovať nedajú, ale tie verím zvládnete úplne všetci a úplne bez problémov.

Ešte kým začnete hľadať videá a rady k tomu ako tento workout zvládnuť v čo najkratšom čase, nezabudnite, že dnes je deň otcov, tatkov, fotrov atď. Určite si na toho svojho spomeňte, upozornenie pre dievčatá: „sugar daddy“ sa ako tatko neráta! Užite si zbytok nedele.

[wod]For time:
2 Rounds of:
10 Snatches (80/55)
12 Burpees
Then, 2 Rounds of:
10 Snatches (50/35)
12 Burpees[/wod]

Malú nápovedu k pondelkovému workoutu Vám ponúknem aj ja, ostatné sa dozviete na tréningu.