Ako pätnásť ročnej jej musel dávať dokopy zlomené srdiečko anjel. Svojimi šípmi lásky ju prepichával od rána do večera, deň po dni, až kým ako dvadsaťročná nestretla muža s trúbkou. Ten jej učaroval natoľko, že konečne našla v živote radosť a šťastie.

Nič však netrvá večne, a keď zistila, že dvaja slobodní umelci z lásky nevyžijú, odišla za svojim snom do US and A. Tam ho hľadá dodnes, keďže zatiaľ našla len manžela, ktorého zrejme miluje v dobrom a hlavne aj v zlom, keďže okrem po riti jej občas plesne aj po tvári.

Na rodnú zem však nezanevrela, naposledy neodolala pozvaniu do hudobnej show, kde odprezentovala svoj zhudobnený Sen. Niekoľko ľudí za ňou dokonca meralo cestu z celého Slovenska, jeden mladý muž až z Trebišova. Ťažko povedať, či bol a je úplne pri zmysloch, ale jemu jeho Barbara spevom o Sne jeho sen splnila.

Rovnako je ťažké povedať, či Vám nejaký sen splní naša workoutová Barbara, no vzhľadom na to, že sa k nám vracia po dvoch rokoch jej zrejme nebudete mať za zlé, ak sa jej to aj náhodou nepodarí. Ale ak napríklad snívaš o zhyboch, klikoch alebo chvíľkovom six-packu zo sit upov, určite na schôdzku s Barbarou príď. Okrem toho, máte to bližšie ako z Trebišova…

[wod]“BARBARA“
5 Rounds, each for time, of:
20 Pull-ups
30 Push-ups
40 Sit-ups
50 Air squats
Rest 3 minutes betwen rounds[/wod]

Bojíte sa, že zajtrajší wod bude utrpením?! Skúste dopočúvať tento „song“ do konca a hneď Vás ten pocit prejde!